Telefon

+48 508 991 999

E-MAIL

zamowienia@alupart.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 8:00 – 16:00

Nasze Marki

Nasze Marki

FONTAINE

Zespół Fontaine to specjaliści w dziedzinie urządzeń sprzęgających. Pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami transportowymi, aby Państwa flota pozostała niezawodna.
Dowiedz się więcej

Speedline Truck

Speedline Truck jest częścią jednego z największych na świecie producentów felg – marki RONAL. Kute felgi aluminiowe tej marki od lat przemierzają miliony kilometrów, generując dla swoich flot realne i policzalne oszczędności i gwarantując niepowtarzalny wygląd Truck'a.
Dowiedz się więcej

haacon

Firma Haacon Group od ponad stu lat jest producentem systemów podnoszenia o bardzo szerokim zastosowaniu. Ta rozpoznawalna w branży transportowej niemiecka marka, wprowadziła na rynek między innymi popularne i niezawodne systemy S2000 Plus i szeroką gamę wciągarek kół zapasowych.
Dowiedz się więcej

VALX

VALX to międzynarodowy producent nowoczesnych osi do naczep i przyczep, mający swe korzenie w Holandii. Silne zaplecze kapitałowe i merytoryczne, zapewniane przez FUWA Group zapewniło szybki rozwój technologii i potencjału VALX, który obecnie produkuje jedne z najlepszych osi na świecie.
Dowiedz się więcej

EffiLine

Effiline oferuje szeroką gamę nóg podporowych do różnych zastosowań: nogi podporowe do naczep ciężarowych, nogi podporowe do przyczep rolniczych, nogi podporowe do przyczep budowlanych, nogi podporowe do przyczep specjalistycznych.
Dowiedz się więcej

TRAXION

Urządzenia sprzęgowe oraz belki przeciwzderzeniowe (zderzaki tylne) dla pojazdów użytkowych i ciężarowych o masie powyżej 3,5 tony.
Dowiedz się więcej

LT ALU LEG

Stosowanie podpór aluminiowych LT ALU LEG to realna i policzalna oszczędność. Cały komplet LT waży jedyne 43 kilogramy, co pozwala nam uzyskać nawet 60 kilogramów dodatkowej przestrzeni ładunkowej zestawu w stosunku do zastosowania tradycyjnych podpór stalowych.
Dowiedz się więcej

NET CAP

NET CAP Load Protection System jest innowacyjnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się przewozem stali, nietypowych konstrukcji, samochodów czy różnych maszyn. W ciągu kilku sekund pokrywa platformę samochodu bądź naczepy plandeką opartą na składanej, wytrzymałej konstrukcji.
Dowiedz się więcej