Telefon

+48 508 991 999

E-MAIL

zamowienia@alupart.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 8:00 – 16:00

Nasze Marki

Nasze Marki

FONTAINE

Zespół Fontaine to specjaliści w dziedzinie urządzeń sprzęgających. Pracujemy nad najnowocześniejszymi technologiami transportowymi, aby Państwa flota pozostała niezawodna.
Dowiedz się więcej

haacon

Firma Haacon Group od ponad stu lat jest producentem systemów podnoszenia o bardzo szerokim zastosowaniu. Ta rozpoznawalna w branży transportowej niemiecka marka, wprowadziła na rynek między innymi popularne i niezawodne systemy S2000 Plus i szeroką gamę wciągarek kół zapasowych.
Dowiedz się więcej

ALUPART

Alupart to nie tylko dystrybutor uznanych, światowych producentów w Polsce. To również rodzimy producent komponentów dla transportu i rolnictwa, wytwarzający produkty zgodne z europejskimi normami i sprawdzone w codziennej pracy przez tysiące Polaków
Dowiedz się więcej

NET CAP

NET CAP Load Protection System jest innowacyjnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się przewozem stali, nietypowych konstrukcji, samochodów czy różnych maszyn. W ciągu kilku sekund pokrywa platformę samochodu bądź naczepy plandeką opartą na składanej, wytrzymałej konstrukcji.
Dowiedz się więcej

VALX

VALX to międzynarodowy producent nowoczesnych osi do naczep i przyczep, mający swe korzenie w Holandii. Silne zaplecze kapitałowe i merytoryczne, zapewniane przez FUWA Group zapewniło szybki rozwój technologii i potencjału VALX, który obecnie produkuje jedne z najlepszych osi na świecie.
Dowiedz się więcej

LT ALU LEG

Stosowanie podpór aluminiowych LT ALU LEG to realna i policzalna oszczędność. Cały komplet LT waży jedyne 43 kilogramy, co pozwala nam uzyskać nawet 60 kilogramów dodatkowej przestrzeni ładunkowej zestawu w stosunku do zastosowania tradycyjnych podpór stalowych.
Dowiedz się więcej

Speedline Truck

Speedline Truck jest częścią jednego z największych na świecie producentów felg – marki RONAL. Kute felgi aluminiowe tej marki od lat przemierzają miliony kilometrów, generując dla swoich flot realne i policzalne oszczędności i gwarantując niepowtarzalny wygląd Truck'a.
Dowiedz się więcej

RODRIGUEZ

Niemiecki producent obrotnic do lekkich, średnich i dużych obciążeń o średnicy od 50mm.
Dowiedz się więcej