Telefon

+48 508 991 999

E-MAIL

zamowienia@alupart.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 8:00 – 16:00

SPEEDLINE TRUCK

SPEEDLINE TRUCK

Firma Speedline Truck jest częścią jednego z największych na świecie producentów felg – marki RONAL. Jest on odpowiedzią na dynamicznie rozwijający się rynek transportu ciężarowego i coraz większą konkurencję w branży. Speedline Truck produkuje niezawodne i eleganckie kute felgi aluminiowe, dzięki którym samochód ciężarowy i naczepa zyskają nie tylko nowe walory estetyczne, ale przede wszystkim pozwolą przewoźnikowi zaoszczędzić konkretne pieniądze, dzięki swojej niewielkiej wadze.

Jedna felga marki Speedline Truck waży średnio 23,5 kg, podczas gdy standardowa, stalowa – nawet ponad 40kg. Wymiana całego zestawu na felgi aluminiowe pozwoli zmniejszyć jego wagę nawet o 320 kilogramów!

Kute Felgi Aluminiowe Speedline Truck tworzone są przez najlepszych profesjonalistów, w firmie z wielkimi tradycjami, dlatego też nasi Klienci otrzymują aż 5 lat gwarancji na felgi bez limitu kilometrów. Felgi Speedline Truck to dobry wybór dla każdego, kto w branży transportowej stawia na wysoką jakość, która dodatkowo przyniesie wymierne korzyści i oszczędności.