Telefon

+48 508 991 999

E-MAIL

zamowienia@alupart.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 8:00 – 16:00

O firmie

Firma Alupart Sp. z o.o. jest polskim producentem i dystrybutorem innowacyjnych rozwiązań dla transportu drogowego oraz niezawodnych komponentów dla samochodów ciężarowych, przyczep i naczep. Działania firmy opierają się na dostarczeniu niezbędnych części, które obniżają masę pojazdu a przy tym samym zwiększają jego ładowność. Dzięki naszym produktom Klienci osiągają wysoką konkurencyjność w tak wymagającej dziś branży transportowej.

Każdego dnia zdobywamy cenne doświadczenie, które pozwalają zapewnić naszym Klientom profesjonalną obsługę handlową, techniczną oraz logistyczną. Współpracując z najlepszymi światowymi producentami, takimi jak Haacon, Speedline Truck, Alu-Leg, Netcap, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Przeczytaj opinie na temat ALUPART

Szybkie dostawy

Z myślą o naszych klientach i ich potrzebach utrzymujemy nieprzerwanie wysokie stany magazynowe w naszym magazynie w Dąbrówce pod Poznaniem. Dzięki temu oraz dzięki sprawnej obsłudze logistycznej, czas realizacji od momentu przyjęcia zamówienia to nawet 24 godziny!

KOMPETENCJE

W zespole Alupartu nie ma osób przypadkowych – wszyscy działamy w branży ponad 10 lat! Przez ten czas uczestniczyliśmy w dziesiątkach szkoleń, zdobywając certyfikaty wielu producentów oraz zaufanie naszych Klientów, którzy traktują nas przede wszystkim jako profesjonalnego doradcę i konsultanta w obniżaniu kosztów transportu.

Doświadczenie

Działamy w branży już 13 lat – przez ten czas obsłużyliśmy tysiące zamówień, zdobyliśmy zaufanie setek Klientów. Zaczynając jako niewielki importer części do ciężarówek, staliśmy się wyłącznym dystrybutorem wielu uznanych na całym świecie producentów. Od 2015 roku produkujemy również niektóre elementy do transportu i rolnictwa.

Świetne ceny

Jako wyłączny dystrybutor kilku producentów, możemy zaoferować Ci najlepszą cenę w całej Europie. Posiadając zaufanie i uznanie wielu producentów, mamy doskonałe ceny zakupowe, przez co możemy podobne zaoferować Twojej firmie. Zapytaj o swoją cenę – będziesz bardzo mile zaskoczony!

LŻEJSZY O 500 KG

DLA NAS TO MOŻLIWE

Jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski kilku międzynarodowych marek, poszukujemy do współpracy firm działających w obszarze transportu, serwisu samochodów ciężarowych czy logistyki i konsultingu. Jeśli widzisz pole do współpracy – zadzwoń! Z pewnością zrobimy świetny biznes. Co oferujemy?

  • Doskonałe ceny i komfortowe warunki współpracy
  • Szerokie portfolio komponentów do transportu
  • Szybkie dostawy 12/24h
  • Opiekę dedykowanego handlowca

+48 508 991 999

Każdego dnia, współpracując z najlepszymi światowymi producentami, takimi jak Speedline Truck, Haacon Group, Centre Components International, zdobywamy cenne doświadczenie. Pozwala ono zapewnić naszym Klientom profesjonalną obsługę handlową, techniczną i logistyczną.

 

Jesteśmy rzetelnym i profesjonalnym partnerem - możesz nam zaufać.