Telefon

+48 508 991 999

E-MAIL

zamowienia@alupart.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 8:00 – 16:00

VALX

VALX

VALX jest światowym liderem na rynku profesjonalnych osi do naczep i przyczep.

Od momentu założenia Fuwa Group, VALX rozwija się w kierunku nowoczesnych rozwiązań, produkcji na dużą skalę i specjalizacji. Stworzony przez FUWA produkt: „jednoczęściowej belki z wytłaczanymi podczas obróbki termicznej wrzecionami” stał się przełomem w tradycyjnym procesie produkcji. Zaraz potem, nowy projekt konstrukcji wytrzymałej i odpornej na ciężkie warunki stał się wybitnym „wkładem” w produkcję naczep dla branży transportowej. FUWA zawsze była głównym dostawcą VALXa w procesie produkcji osi dla przyczep i naczep.

Jako oddział MCB, holenderskiego hurtowego międzynarodowego producenta materiałów i komponentów metalowych, VALX weszła na europejski rynek producentów osi do naczep około czterech lat temu.

Projekt osi VALX potwierdza sprawdzoną koncepcję, oferując długofalowe korzyści dla firm budujących naczepy oraz operatorów flot. Zaprojektowane, wyprodukowane i przetestowane w całej Europie osie zapewniają wyjątkową trwałość użytkowania, niezawodność i bezpieczeństwo.

VALX jest producentem osi do naczep i przyczep wszystkich rodzajów obecnych na światowym rynku:

W listopadzie 2014 VALX stał się członkiem Fuwa K-Hitch Australia Pty. SP. Z O.O.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2010 roku VALX odnotował podwojenie swojej wielkości jako firma. W najbliższych latach Fuwa K-Hitch ma dodatkowo wspierać VALX w swych międzynarodowych dążeniach do rozwoju.

Fuwa K-Hitch jest częścią Fuwa Group, która została założona w 1997 roku. Jako międzynarodowa spółka, składa się z 2 portów kontenerowych oraz 10 zakładów produkcyjnych, które skupiają się na rozwoju, produkcji i sprzedaży elementów podwozia pojazdów użytkowych. Fuwa Group posiada ponad 8000 bardzo dobrze wyszkolonych pracowników oraz ponad 600 inżynierów. Nowoczesny sprzęt oraz rygorystyczne kontrole jakości potwierdzają, że produkty VALX są w stanie sprostać rożnym normom technicznym i wymaganiom rynkowym na całym świecie.