Telefon

+48 508 991 999

E-MAIL

zamowienia@alupart.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 8:00 – 16:00

ALU – LEG

ALU LEG

Stosowanie podpór aluminiowych LT ALU LEG to czysta oszczędność. Cały komplet LT waży jedyne 43 kilogramy, co pozwala nam uzyskać nawet 60 kilogramów dodatkowej przestrzeni ładunkowej zestawu w stosunku do zastosowania tradycyjnych podpór stalowych.

Każdy kilogram ma znaczenie!

Przewoźnicy zawsze starają się jak najskuteczniej wykorzystywać swój tabor. Niestety, ładowność jest ograniczona do różnicy pomiędzy ciężarem własnym zestawu, a maksymalnym bezpiecznym ładunkiem opisanym w jego homologacji lub odrębnych przepisach. Nie masz wpływu na maksymalną dopuszczalną masę zestawu, ale masz wpływ na jego ciężar własny!

Odchudzamy naczepę

Oprócz zastosowania lekkich i wytrzymałych, kutych felg aluminiowych, warto zainstalować również specjalne podpory, wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium LT ALU-LEG.
Ta aluminiowa podpora jest najlżejszą, jaką kiedykolwiek widział świat transportu: jeden zestaw waży zaledwie 40 kg. Ciężar dla jednej naczepy waha się od 60 do 80 kilogramów. Oszczędność ta jest wprost przeliczalna na oszczędność kosztów transportu i jego możliwości! Ładowność tego doskonale zaprojektowanego produktu wynosi 20 ton na sztukę i jest z nawiązką wystarczająca do praktycznie wszystkich naczep i potrzeb. Obsługa podpory jest niezwykle prosta i oszczędza czas, a dzięki uniwersalnemu otworowi, produkt może służyć jako zamiennik każdej innej podpory.

Podpory wykonane są ze specjalnego, wytrzymałego stopu aluminium. Ich nieskomplikowana konstrukcja, umożliwia sprawny i szybki montaż oraz niezwykłą łatwość w użytkowaniu. Z powodzeniem znajdują zastosowanie w niemal wszystkich rodzajach naczep, między innymi w cysternach spożywczych oraz gazowych, silosach, cementowozach, wywrotkach, przewozie paliw i w szeregu innych zestawów z naczepami, w których waga jest niezwykle ważnym aspektem.